Почетна тагови Nets

таг: nets

NBA со Димитар Младеновски-Нов лидер на Истокот (ВИДЕО)

Тимот на Денвер Нагетс сериозно се засили за време на трансфер периодот. Доведувањето на Ерон Гордон и Џавејл Мек Ги беше одличен потег на...

NBA колумна на Димитар Младеновски-Историска вечер на Џејмс Харден (ВИДЕО)

Од синоќешната NBA програма го издвојуваме дуелот помеѓу Сан Антониo Спарс и Бруклин Нетс.Во неизвесен меч во кој беа потребни дополнителни 5 минути игра...

NBA колумна на Димитар Младеновски-Бруклин со перфектна турнеја на Западот

Бруклин Нетс со победа над Лос Анџелес Клиперс ја заокружија успешната турнеја по Западната конференција. "Мрежичките", без Кевин Дурент, славеа над "Клиперси" со 112:108....
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
light intensity drizzle
5 ° C
5 °
5 °
93 %
1.5kmh
90 %
Sat
8 °
Sun
12 °
Mon
14 °
Tue
14 °
Wed
17 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО