Почетна тагови Автобус

таг: Автобус

Автобус „слета“ во езеро, најмалку 20 загинати: Камерите снимија страшна несреќа

Најмалку 20 лица загинаа откако автобус излета од автопат и падна во вештачко езеро во Аншун на југозападот на Кина. 36 лица се спасени и...

(ФОТО) Ракометарите ја покрија “Северна”

Maкедонската ракометна репрезентација денеска со дуел против Украина го започнуваат Европското првенство. Вчера нашите момци го одработија и првиот тренинг, а на автобусот “Северна” е...

Очевидци раскажуваат: Возачот се обиде да го изгасне пожарот во автобусот,...

Двокатниот автобус со број 5 на ЈСП, кој гореше во близината на Oпштината Ѓорче Петров, се запалил пред автосервис. Возачот на автобусот за време...

Млада Швеѓанка се “подразголела” поради горештините! За возачот на автобусот тоа...

Млада Швеѓанка утрово доживеала неочекуван и многу непријатен инцидент кога пред останатите патници била исфрлена од автобус. Причина за тоа биле кратките панталони кои девојката...

Пеколот во Скопје си го направи своето, почнаа и птиците да...

Деновиве како во Скопје така и низ цела Македонија сведоци сме на пеколно време и неподносливи горештини. Очигледно на оваа птица и требало малку да...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
27 ° C
27 °
27 °
51 %
2.1kmh
2 %
Tue
25 °
Wed
33 °
Thu
33 °
Fri
34 °
Sat
32 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО