Снаата на Брена објави „селфи“ во куси шорцеви – мажите во транс, гори Инстаграм!

461

На многумина им го разубави денот

Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ

Пејачката Александра Пријовиќ ги поминува деновите во изолација поради пандемија во нејзиниот дом.

Неодамна имавме можност да видиме како, веројатно под влијание на изолацијата, нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ реши да го смени личниот опис и си ја избричи главата, а сега пак, Александра го воодушеви машкиот дел од публиката со едно провокативно селфи.

Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ

Таа се сликаше пред огледало во куси шорцеви, а во преден план се нејзините убаво долги нозе.

Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ

Инаку, пејачката како и многу нејзини колеги, ги следи правилата за изолација. Таа го користи слободното време да спие подолго, но ја користи и можноста да биде со својот син, посебно во раните утрински часови.

Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ

Таа на Инстаграм објави фотографија на која го држи неговото раче, а во глетката има толку многу нежност што се воодушевија сите.

Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ

Во продолжение погледнете уште неколку фотографии од Инстаграм профилот на убавата снаа на Брена…

Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ
Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ
Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ
Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ
Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ
Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ
Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ
Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ