Почетна тагови лепа брена

таг: лепа брена

Најбогат тенисер на сите времиња е кумот на Лепа Брена, има...

Новак Ѓоковиќ досега на тенискиот терен во кариерата заработил 153 милиони долари, иако во историјата на тој план му нема рамен. Сепак, тоа не...

Лепа Брена откри детали од бракот: Боба ме запроси мртов пијан

Лепа Брена изјави дека на нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ му било потребно цело шише алкохол за да се осмели да ја запроси. Имено, како што...

Иста како тетка си: Погледнете како изгледа внуката на Лепа Брена...

Пејачката Лепа Брена отсекогаш важи за една од најатрактивните пејачки од нашите простори, а малкумина знаат дека нејзината внука Мајда Стојановиќ неверојатно потсетува на...

Кучето на Лепа Брена го искасало нејзиниот популарен колега: Фолкерот и...

Во една прилика, фолк пејачот Драган Којиќ – Кеба решил  да ја посети дома колешката Лепа Брена, која е и негова соседка, а кучето...

Синот на Лепа Брена подготвен да стане татко: Виктор Живојиновиќ сака...

Најмладиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ планира наскоро да се реализира во улогата на родител. Тој се надева дека следната година со девојката ќе...

Фото: Лепа Брена и Нина Бадриќ уживаат на јахта

„Кога животот ќе ти даде лимони, направи лимонада“. Лепа Брена(59) од мај е на одмор. Со сопругот Боба Живоиновиќ крстарат на јахта, а последниве денови...

После Монако и Италија, дојде и Хрватска – Кога си Лепа...

Меѓу оние кои решија летово да одат на одмор во Хрватска е и редовната гостинка Лепа Брена. Откако беше на одмор во Италија со семејството,...

Со брчки, неуредни веѓи и без грам шминка: Лепа Брена во...

Фолк пејачката Лепа Брена секојдневно на социјалните мрежи споделува фотографии од својот летен одмор кој трае веќе неколку месеци. Па така, пејачката имавме прилика да...

Исто како на Цеца и новата снаа на Лепа Брена доаѓа...

Снаата на најпознатата балканската фолк пејачка Цеца Ражнатовиќ, Богдана Родиќ, потекнува од српското село Тител. Во текот на својата бременост, таа и Вељко престојуваа...

Внуката на Лепа Брена е вистинска нејзина копија – ФОТО

ајпознатата фолк пејачка во регионот Лепа Брена има своја наследничка која ќе се согласите дека во целост ја наследила убавината Брена. Имено, се работи за...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО