(Фото) Престрелка и убиство во Маџари

0
273

Претпладнево во Маџари на улица „Перо Наков“ се случила сообраќајна несреќа и убиство, пренесува МТМ.

Според неофицијални информации од очевидци, убиството се случило поради сообраќајна несреќа.

Повеќе детали подоцна.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here