Бела Хадид во садо-мазо издание: Убавата манекенка им ја разгори фантазијата на припадниците на посилниот пол

262

Манекенката Бела Хадид е позната како жена која сака да се фотографира и позира во провокативни изданија, но се чини дека сега отишла предалеку. Нејзината страница на Инстаграм одвреме – навреме изгледа како страница за возрасни, но убавата бринета очигледно нема проблем со тоа. Можеби затоа не е ни чудо што зад себе има речиси 34 милиони следбеници!

Неодамна таа беше дел од спектакуларното шоу на брендот Savage X Fenty на Ријана, каде се појави во многу провокативен садо-мазо комплет од црна провидна тантела и исто таква долна облека, која ја надополни со жартиери и црни чизми и црни ракавици.

Фотографиите од ова свое еротско издание Бела ги сподели на Инстаграм.

 

„Омажи се за мене“, и рече Клои Кардашијан, додека геј моделот Паркер Кит Хил и напиша: „Сега сум хетеросек*уалец“.