Викторија го прати Дејвид Бекам „на потпис“ со Манчестер Сити

201

Дејвид Бекам доби не баш така добар поклон од неговата сопруга, Викторија Бекам,.

Неговата реакција на фотографијата доволно зборува за тоа дека подарокот не е по негов терк, многу навивачи на Манчестер Јунајтед се потсмеваа со него на Твитер дека на оваа фотографија изгледа како несреќен затвореник.

Тој поголем дел од кариерата мина во Јунајтед, а потоа настапуваше уште и за Реал Мадрид, Милан, ЛА Галакси и ПСЖ.