Почетна тагови дејвид бекам

таг: дејвид бекам

Му пукнал филмот: Дејвид Бекам со строга забрана за неговата сопруга...

Дејвид Бекам и неговата сопруга, модната дизајнерка Викторија Бекам се во брак повеќе од 21 година. Поради тоа причина, за да имаат повеќе време за...

Сега е јасно зошто Дејвид Бекам не го вади капчето од...

Дејвид Бекам, меѓу другото, е познат по своите интересни фризури, но изгледа дека наскоро нема да го гледаме како експериментира… Во британските медиуми се појавија фотографии...

Викторија го прати Дејвид Бекам „на потпис“ со Манчестер Сити

Дејвид Бекам доби не баш така добар поклон од неговата сопруга, Викторија Бекам,. Неговата реакција на фотографијата доволно зборува за тоа дека подарокот не е...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО