Почетна тагови судија

таг: судија

Рамос славеше со „очила“ во Романија и доби жолт, но тоа...

Серхио Рамос беше еден од стрелците за Шпанија на гостувањето кај Романија (1-2), а на овој натпревар, столбот на „фуријата“ доби жолт картон за неговата прослава на погодокот од...

(ВИДЕО) Навреди кон судијата, скршени рекети… Лудакот Кирјос не може да...

Ник Кирјос повторно доживеа рана елиминација од еден важен турнир откако загуби од Карен Хачанов со 1-2. https://twitter.com/ESPNAusNZ/status/1161839927862034432 Австралиецот лудуваше на теренот и надвор од него,...

ВИДЕО: Ибраими го удри судијата со глава, Шкендија бараше правда и...

Тензии го одбележаа финишот на мечот меѓу Дуделанж и Шкендија во Лигата на Европа (1-1), по кој наредна фаза слави тимот од Луксембургпоради триумфот во Скопје. Се почна кога Ваљмир...

ВИДЕО: Не се ни подмрдна – Македонска судијка машки издржа залутан...

рингот. Таа беше дел од Меѓународен боксерски турнир „Војводинска ракавица“ во Суботица, Србија, а при една борба се најде во необична ситуација. Имено, во моментите кога...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО