Почетна тагови маж

таг: маж

„Македонската снаа“ и ракометна ѕвезда со голем гест за сопругот Дејан...

Една од најдобрите ракометарки во последната деценија, Едуарда Аморим - Талеска, во последната сезона од Лигата на шампионите ќе го испочитува сопругот и на...

Жена бара развод затоа што сопругот премногу ја сака и никогаш...

Муслиманка од Индија побарала развод од шеријатскиот суд затоа што нејзиниот сопруг премногу ја сака, пренесува „Одити централ“. Неидентификувана жена од индискиот округ Самбал во...

Млада мајка предизвикала бес со објавата, сите ја осудуваат: „Тоа што...

Една мајка неодамна предизвикала вистинска бура од реакции на социјалните мрежи, кога признала дека има интимни односи со сопругот додека нивниот син е во...

Ѝ испратил фотографија од својот полов орган, а таа му се...

Сите треба да внимавате што испраќате преку социјалните мрежи, особено кога станува збор за експлицитни фотографии затоа што тоа може да заврши брутално. Сето тоа...

Тања Савиќ реши да открие се: Ми ги однесе сите пари,...

пред неколку дена Тања Савиќ сподели фотографија од своите деца и откри дека веќе еден месец, не и даваат да си ги слушне дечињата: „Мојата...

Во Јапонија мажот и жената не спијат во ист кревет: Имаат...

Без оглед колку е мал нивниот дом, како и другите различни навики, сопружниците во Јапонија најчесто одбираат да спијат барем во одделни кревети, ако...

Маж од Свети Николе загина по скок во вода на „Лагадин“

Скок во вода бил фатален за 35-годишен маж од Свети Николе, кој вчера со главата удрил во камен кој се наоѓал во вода, додека...

СРЕДЕ БЕЛ ДЕН: Маж со шприц во рака колабрира на клупа...

Маж со шприц во рака колабира на клупа во Центар, на плоштадот ВМРО. Екипа на Брза помош пристигна на местото, но од таму не...

Маж со пушка се шета кај Кванташки пазар, очевидци тврдат дека...

Возрасен маж е забележан со пушка во околината кај поранешна А1 телевизија, кај Кванташки пазар. Очевидци тврдат дека тој убива кучиња скитници, а на социјалните...

Ноле “прснал“ од смеа поради прашањето: Еве што изјавил за понудата...

Најдобриот тенисер на светот се соочил со интересна ситуација во текот на вториот натпревар на Вимблдон. Новаќ Ѓоковиќ без големи проблеми го совлада Денис Кудл...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
Fri
16 °
Sat
10 °
Sun
11 °
Mon
13 °
Tue
9 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО