Почетна тагови манџукиќ

таг: манџукиќ

Ибра брзо сфатил каков човек е Манџукиќ: Се обидов да го...

Милан остана „зимски шампион“ во италијанската Серија А по комплетирањето на првиот дел од сезоната, без оглед на тоа што денеска претрпе тежок и...

„Тутоспорт“: Барселона го купува искусниот голгетер на Јувентус

Се чини за Марио Манџукиќ повеќе нема место во Јувентус па во текот на целото лето константно се поврзува со заминување од Торино. Весникот „Тутоспорт“,...

ВИДЕО: Роналдо и Манџо – како Ивица и Марица!

Јувентус деновиве доби нов тренер, а како стојат работите, сега за нив почнува вистинскиот трансфер период. Досега го донесоа само Арон Ремзи од Арсенал како...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО