Почетна тагови лето

таг: лето

Миленикот на жените во неверојатна трансформација – секоја чест за тој...

Џаред Лето ја толкува улогата на Паоло Гучи, во филмот „House of Gucci“, а поради тоа направил голема трансформација на својот изглед. Актерот и фронтмен...

Александра Заева ужива во летото (ФОТО)

Александра Заева, ќерката на премиерот Зоран Заев, сѐ почесто можеме да ја видиме низ медиумите, кои го коментираат нејзиниот живот или пак нејзиниот стил....

Позираше со задникот во прв план: Сања Маринковиќ се разведе од...

Откако неодамна поднесе барање за развод, велејќи дека таа и нејзиниот сопруг сфатиле дека нивната љубов повеќе не е жива, Сања Маринковиќ се опушти...

Ова се најжешките изданија на Гавазова и Накова за ова лето...

Ова лето 2020-то такво какво што е, ќе го паметиме и раскажуваме долго. Но пандемијата не го спречи големот дел Македонци да летуваат на домашен...

Марамите се голем летен хит: 4 начини како да ги носите...

Марамите околу главата се вистински хит летово, но исто така тие се носат и како топови. Топ со марама е вистински хит сезонава, а...

Трикови со кои животот на плажа е полесен, а досега не...

Конечно е тоа време од годината кога го чувствувате жешкиот песок под нозете и ладните солени бранови по целото тело. Сепак, тоа не значи...

Четири хороскопски знаци кои летово ќе почуствуваат вистинска љубов

Овие четири хороскопски знаци треба добро да го искористат топлиот период пред нас затоа што неколку убави работи ги чекаат кога станува збор за...

Овие навики во лето го уништуваат вашиот автомобил

Вниманието што треба да го посветуваме на нашиот автомобил во летниот период треба да е далеку поголемо од зимскиот period. Можеби на прв поглед...

Што ќе се случи ова лето на љубовен план кај секој...

Овен Летово ќе имате неколку луѓе на вашиот радар. И, иако не барате посветеност и уживате во слободата во потполност, постои една личност која не...

Јапонците откриле како да се носат заштитините маски на високите летни...

Додека сите во светот размислуваат за летување, Јапонците размислуваат за летото. Во лето, таму е топло (над 35 степени Целзиусови) и влажно (90%), особено...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО