Позираше со задникот во прв план: Сања Маринковиќ се разведе од сопругот и замина на летно уживање(фото)

258

Откако неодамна поднесе барање за развод, велејќи дека таа и нејзиниот сопруг сфатиле дека нивната љубов повеќе не е жива, Сања Маринковиќ се опушти на одмор.

Таа ги воодушеви своите следбеници со фотографии од море каде позираше во костим за капење.

ФОТО:САЊА МАРИНКОВИЌ/ИНСАТГРАМ/ПРИНТКСРИН

Може да се каже дека водителката никогаш не изгледа подобро, што можете сами да го видите.

Во црно монокини и шапка на главата, Сања ги крена рацете, а со позата како да сакаше да покаже колку е во форма.