Почетна тагови хари

таг: хари

На Меган Маркл нема да ѝ го простат тајното крштевање на...

МЕГАН Маркл изјавила дека има впечаток дека луѓето очекуваат таа да го одгледа синот Арчи како сноб, по критиките дека тајно го крстила момчето. На...

Меган ја донела мајка си да живее со неа и Хари?...

Дорија Регланд се вселила кај ќерка си Меган Маркл и нејзиниот сопруг, принцот Хари, во нивниот дом, пренесуваат странските медиуми. Имено, Меган инсистирала тоа да се случи...

Принцот Чарлс му признал на Хари дека не му е татко

Веќе извесно време во странските медиуми кружат гласини дека 35-годишниот британски принц Хари не е син на 71-годишниот принц Чарлс,  објави магазинот „Глобус“, кој...

Таткото му се налути на непослушниот принц: Хари ќе остане без...

Принцот Хари и војвотката од Сасекс, Меган Маркл, се најдоа на немилост на принцот Чарлс откако донесоа одлука да се повлечат од кралските должности...

Протече приватно писмо од Меган Маркл: “Ми го скрши срцето на...

Во јавноста протече приватно писмо од Меган Маркл кое наводно минатата година му го испратила на својот татко. Во писмото кое е...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО