Возило во движење се запали утринава кај „Рамстор мол“

0
281

Возило во движење утринава околу 8 часот се запалило кај Старата железничка станица во близина на трговскиот центар „Рамстор мол“.

Од Територијалната противпожарна бригада на Град Скопје за МИА изјавија дека интервенирале со едно возило и четири пожарникари.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here