Сандра Африка разголена ужива на јахта – во нејзините прегратки има нешто слатко (ФОТО)

81

Сандра Африка ги покажа своите атрибути на летување, а провокативните фотографии ги објавила на друштвените мрежи.

Пејачката облекла едноделен костим за капење, а друштво на јахта ѝ правело кучето Афри од кое скоро никогаш не се одвојува.

loading...