Почетна тагови јахта

таг: јахта

До 1999 светот не знаеше како тој изгледа: Бизнисменот „тежок“ 70...

Шпанецот Амансио Ортега (83), сопственик на модниот гигант Индиттекс чии брендови се: Зара, Бершка, Масимо Дути, Страдивариус, Ојшо и Пол & Беар, во петокот...

Принцот на Саудиска Арабија: Платив 500 милиони долари и ги изнајмив...

Екстремно раскошниот стил на живот е препознатлив за претстолонаследникот на Саудиска Арабија – Мухамед Бин Салман. Во книгата: „Крв и нафта: Немилосрдната потрага на Мухамед...

Драма на море: Луксузна мегајахта изгоре и потона во близина на...

Голем пожар ја зафати мегајахтата "Lady MM" во морето во близина на италијанскиот остров Сардинија. Јахтата потонала, а 17 членови на екипажот и патници...

Во Хрватска се појави новиот Тито!?

Претседателот на Република Хрватска, Зоран Милановиќ за приватна посета на албанскиот премиер Еди Рама ја користел моторната јахта Учка на хрватската морнарица и воен...

Џорџина во бикини му седна на Роналдо во скут, а тој...

Свршеницата на Кристијано Роналдо, Џорџина, е постојано активна на социјалната мрежа Инстаграм, но кога тој че објави заеднички моменти, тогаш настанува вистински хаос меѓу...

Исповед на девојка која работела на луксузна јахта- ги открива мрачните...

Емили Варбуртон- Адамс била весела и убава стјуардеса на супер- јахта Валор и учесничка на реално шоу за животот на јахта. И додека на некои...

Надал искеширал 5 милиони евра за оваа ’’ѕверка’’ – скапоцената јахта,...

Повеќе од очигледно е со што би се занимавал тенисерот по заминувањето од тенисот. Минатата година, Рафаел Надал издвоил над 5 милиони евра за специјално направената верзија на јахтата...

Џеј Ло во секси костим за капење го покажа својот задник...

Џенифер Лопез во секси костим за капење по којзнае кој пат ја “запали“ јавноста. Џенифер Лопез во 50-те години важи за една од најзгодните пејачки...

Лила во „грчка поза“ на јахта: Грчкото знаме на погрешно место...

Лила со  посака малку да се одмори од се’, па реши да си даде оддишка на душата и умот, на викенд во Солун. Држејќи се...

Сандра Африка разголена ужива на јахта – во нејзините прегратки има...

Сандра Африка ги покажа своите атрибути на летување, а провокативните фотографии ги објавила на друштвените мрежи. Пејачката облекла едноделен костим за капење, а друштво на...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
3.1kmh
40 %
Wed
11 °
Thu
13 °
Fri
14 °
Sat
9 °
Sun
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО