Кендал Џенер позира во најминијатурното бикини кое што некогаш сте го виделе

298

Ако се прашувате како изгледа најмалото бикини што некогаш сте го виделе, Кендал Џенер е тука да ви одговори.

Овој пат за на плажа таа облекла мало бикини кое едвај ги сокри нејзините интимни делови, а судејќи по коментарот – тоа е нејзиното омилено бикини.

Јас и ова бикини – љубовна приказна“, напишала Кендал, која очигледно не можела да оддолее, а да не направи неколку селфи-фотки на плажа.

Жешко, мораме да признаеме!