Карлеуша ја удри Снежана Ѓуришиќ во лице (видео)

260

Медиумите не престануваат да пишуваат за провокативнata облека на Јелена Карлеуша во која се појавува на снимањата на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“.

И за најновото снимање тоа беше случај со металик сребрен фустан кој ноншалантно се држеше на нејзините облини.

View this post on Instagram

Yes… I know you’re watching 😈👀

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Покрај стајлингот, дискутбилно е и нејзиното однесување во шоуто.

Популарната пејачка влета во студиото како ветар за да се фотографира со останатите членови на жирито, а во тој момент вртејќи се како да нема никого до неа- Јелена ја поттурна, а потоа со косата го удри по лицето Снежана Ѓуришиќ.

Снежана, како долгогодишен член на жирито на „Звездите на Гранд“, очигледно не беше изненадена од потегот на ексцентричната колешка, бидејќи е навикната на нејзините откачени моменти.

Видеото на Инстаграм наиде на разни коментари, а додека едни ја фалеа, други и порачаа дека треба да се засрами од своето однесување.