Почетна тагови Јелена Карлеуша

таг: Јелена Карлеуша

Карлеуша се спрема за настапот во Охрид на базен, во танга...

Јелена Карлеуша по подолго време одново настапува, а еден од првите летни настапи е закажан и во Македонија и тоа на 3-ти јули во...

Мики Маус и ги држи градите: Јелена Карлеуша ве поздравува

Ако ја нема на социјалните мрежи подолго од половина ден, нејзините фанови се сериозно загрижени. Јелена Карлеуша има што да понуди кога се фотографии...

На Карлеуша ѝ се скина фустанот сред з*дникот, сите гледаа на...

Атрактивната пејачка Јелена Карлеуша доживеа непријатност за време на емисијата во Ѕвездите на Гранд, кога ѝ се скина фустанот. Пејачката носеше долг, но исклучително тесен...

„Само за вашите очи“ – им порача Карлеуша на своите следбеници,...

Белградската „скандал дама“ одново го оправда својот прекар. По подолга пауза Јелена Крлеуша имаше два врзани настапи за викенд во еден ноќен клуб во...

Јелена Карлеуша: „Душко ме запозна како домаќинка и тогаш се случи...

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се едни од најинтригантните парови на српската јавна сцена. Иако досега имаа неколку брачни кризи, тие успеаа да ги надминат....

Јелена Карлеуша позира во жешка долна облека – Црна тантела и...

Јелена Карлеуша е позната не само по својот провокативен став, туку и по својот имиџ, за кој би можело да се каже дека многу вложува...

Карлеуша ја удри Снежана Ѓуришиќ во лице (видео)

Медиумите не престануваат да пишуваат за провокативнata облека на Јелена Карлеуша во која се појавува на снимањата на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“. И за...

И ова го видовме – Јелена Карлеуша се појави скоро гола...

Српската естрадна ѕвезда, Јелена Карлеуша, не престанува да ја шокира јавноста, па така, на последното снимање на музичкото шоу, „Ѕвездите на Гранд“ изгледаше попровокативно...

Карлеуша има проблем со бујниот задник (видео)

Пејачката Јелена Карлеуша уште еднаш ги почести своите следбеници со поглед кон нејзиниот раскошен задник. Претходно ја запали јавноста со „панталоните“ што ги носеше за...

Карлеуша повторно со жежок стајлинг ги побудале фановите

Кај пејачката Јелена Карлеуша ништо не е случајно. Сите знаат дека на снимањта на „Ѕвездите на Гранд“ секогаш се појавувала во стајлинзи кои очигледно...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
13.8 ° C
14.5 °
13.8 °
94 %
0kmh
0 %
Mon
33 °
Tue
25 °
Wed
21 °
Thu
18 °
Fri
18 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО