Ивана Јордан со години беше закопчана до грло, а сега на 44 години се соблече топлес

589

Пејачакта Ивана Јордан со години важеше за една од најумерните личности на српската естрада.

Имено, често можеше да се види закопчана до грло, а во последно време може да се види и во опуштено издание.

Како и повеќето, Ивана ги користи социјалните мрежи каде што објавува провокативни фотографии.

View this post on Instagram

…trenutak ispod oblaka

A post shared by Ivana Jordan (@ivanajordan_) on