Водителката ја разгорела фантазијата на машките следбеници: Позирала во танга и ги покажала резултатите од напорните тренинзи

808

Сол Перез е аргентинска водителка која со својата појава и убавина ги “приковува” сите за екраните на своите компјутери и мобилни телефони.

Оваа убавица водела неколку спортски програми, забавни емисии, временски прогнози, а сега во вечерните вести известува сè за актуелните случувања.

Нејзините следбеници се навикнати да ја гледаат во разни изданија, најчесто додека тренира во тесна облека, а неодамна се соблекла во костим за капење кој најдобро ги истакнал нејзините резултати од напорните тренинзи.

View this post on Instagram

Mi domingo 😏💛 📸Ph @mariquena_ la uno 👆🏾

A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez) on