Почетна тагови Ивана Јордан

таг: Ивана Јордан

Ивана Јордан со години беше закопчана до грло, а сега на...

Пејачакта Ивана Јордан со години важеше за една од најумерните личности на српската естрада. Имено, често можеше да се види закопчана до грло, а во...

Ивана има поголеми гради дури и од Дара Бубамара

Дара Бубамара е носител на најголемите гради на српската естрада. Но, овој примат може да и го загрози поп пејачката Ивана Јордан.Таа откако се...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО