Водителката застана пред него, за да не го гледа екранот каде ќерка му имаше односи во живо – со солзи во очите сакаше да си отиде (ВИДЕО)

412

Маја Маринковиќ и Билал Браљовиќ по венчавката во реалното шоу „Задруга“ ја имаа и првата брачна ноќ пред камерите.

Двајцата им се препуштија на страстите, па по бројните караници, во креветот ги решија сите недоразбирања од минатото.

Додека во студиото беше присутен таткото на Маја зад екранот се појави снимка од врелата акција каде ќерка му имаше секс со ново печениот сопруг.

Додека водителката стана и застана пред него за да не гледа во екранот, тој сакаше да стане и да го напушти студиото со солзи во очите.