Водителката на ТВ Пинк е природно надарена: Марија има природна убавина и жешка позадина (ФОТО)

110

Марија Егеља важи за една од најатрактивните ТВ водителки на српската јавна сцена. Со новите фотографии што ги сподели на својот профил на „Инстаграм“, водителката на „Пинк“ уште еднаш го оправда тој статус.


Додека уживаше на плажа, Марија позираше во предизвикувачко издание. Водителката над костимот за капење носи проѕирен бел фустан, под кој се гледа секси задникот на Марија.

Дека не само однапред туку и одзади е природно надарена со раскошна убавина водителката потврди и во моментите додека се шеташе во плиткото покрај брегот.