ВО РИНГОТ МУ НЕМА РАМЕН, А МАЈКА МУ СО ЕДНА РАКА ГО НОKАУТИPА: Цеца го плеcна Вељко иако има 22 години!

1264

Вељко Ражнатовиќ кој на 31. мај го очекува меч против Хрват, е многу активен на друштвените мрежи, каде објавува фотографии и снимки од својот приватен живот.

Овој пат објави видео со својата мајка, пејачката Цеца Ражнатовиќ од нивната дневна соба.

-Мајко! И на 22 години можеш да легнеш покрај мајка ти! Што е смpдлиња? – рече Вељко, а неговата мајка го удpи по уста, затоа што зборува непримерни и гpди зборови.

JEDNA VASPITNA

Цеца го посети родното место – Ја покажа куќата во која израснала

Цеца Ражнатовиќ е родена на 14 јуни 1973 година во с. Житоража каде деновиве беше на посета па ја покажа и родната куќа преку објава на видеоклип на социјалните мрежи.

Цеца не сака многу да открива од својот приватен живот, но често знае да објавува видеа од прекраснот поглед во некоја од своите вили, а таков беше и случајов кога сподели со своите обожаватели дел од своето минато.

Таа отсекогаш со гордост зборувала за своето родно село Житораџе, а сега на Инстаграм сподели и фотографии и снимки од семенјата куќа во која пораснала.

Евидентно е дека родителската куќа е реновирана, па така не можеме да знаеме како изгледала кога во неа живеела популарната пејачка, но секако дека изгледа прекрасно и раскошно.

Видеото погледнете го на следниот ЛИНК.