Во прекин сообраќајот на патот Велес-Штип

0
104

Од 13.15 часот во прекин e сообраќајот на патот Велес-Штип поради сообраќајна незгода кај сeлото Мамутчево, информира Авто-мото сојузот на Македонија.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here