Почетна тагови Жозе Мурињо

таг: Жозе Мурињо

Конечен крај на сагата околу Пауло Дибала

Пауло Дибала, конечно има нов клуб. По долгите преговори со Интер (како и шпекулациите околу новиот тим на аргентинскиот репрезентативец) екипата на Рома го ангажира...

Матич и Мурињо повторно заедно

Немања Матич има нов тим. Според италијанските медиуми, српскиот играч за врска како слободен агент ќе се пресели на “Олимпико”. Интересно е што Матич повторно...

Рома во лов на одличниот бразилец

Рома и Жозе Мурињо ги насочуваат своите планови за следното првенство. Во италијанските медиуми се појави информација за кое име е заинтересиран трофејниот стратег. Се...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО