Почетна тагови српски центар

таг: српски центар

Легендарниот Владе Дивац (ВИДЕО)

Владе Дивац претставува една од најголемите кошаркарски легенди од поранешните Југословенски простори. Високиот центар беше еден од првите кој ја проби бариерата и на свои...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО