Почетна тагови спротивна насока

таг: спротивна насока

Избегната трагедија во Италија: Пијан возач на камион возел во спротивна...

Минатиот петок за влакно била избегната трагедија на автопат на северот на Италија помеѓу Бордигера и Санремо. Пијан романски возач на камион возел повеќе од...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО