Почетна тагови мајамихит

таг: мајамихит

NBA со Димитар Младеновски-Нов лидер на Истокот (ВИДЕО)

Тимот на Денвер Нагетс сериозно се засили за време на трансфер периодот. Доведувањето на Ерон Гордон и Џавејл Мек Ги беше одличен потег на...

NBA колумна на Димитар Младеновски-Враќањето на “жешките” (ВИДЕО)

Тимот на Мајами Хит продолжуваат со одличните партии по лошиот старт на првенството. Синоќа на домашен терен ја совладаа Атланта (со 109:99) и ја...

NBA колумна на Димитар Младеновски-Во домот на “Господин Мајами” (ВИДЕО)

Јудонис Јохил Хејслем. Родител, пријател, професионалец. Најмногу познат како крилен центар и икона на Флорида. Од средношколските, преку универзитетските денови па се до денешен...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО