Почетна тагови лекарка

таг: лекарка

Лекарка дошла да се породи на ГАК, криела дека свекорот е...

Докторка во деветти месец од бременоста без да каже дека нејзиниот свекор со кого живее е заразен со коронавирусот  во саботата отишла да се...
Скопје
clear sky
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
69 %
2.6kmh
0 %
Tue
37 °
Wed
35 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО