Почетна тагови Lakers

таг: Lakers

NBA колумна на Димитар Младеновски-Лејкерси во криза (ВИДЕО)

Продолжува кризата на Лос Анџелес Лејкерс. Актуелниот шампион го претрпе третиот пораз по ред. По поразот од Бруклин и Мајами во нивниот "Стејплс центар"...

NBA колумна на Димитар Младеновски-Кралот уништува рекорди (ВИДЕО)

NBA програмата изминатава ноќ понуди осум натпревари и убедливо највозбудлив беше последниот меч со кој беше затворен натпреварувачкиот ден. Бевме сведоци на исклучително неизвесна...

NBA колумна на Димитар Младеновски-“Кралот” повторно импресионира во својот Кливленд (ВИДЕО)

Во меч кој беше претставен како “враќањето на кралот дома”, првата ѕвезда на “езерџиите” имаше фантастична вечер. Против тимот каде ја почна професионалната кариера...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
light intensity drizzle
5 ° C
5 °
5 °
93 %
1.5kmh
90 %
Sat
8 °
Sun
12 °
Mon
14 °
Tue
14 °
Wed
17 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО