Јелена Карлеуша позира во жешка долна облека – Црна тантела и атрибути од кои боли глава

250

Јелена Карлеуша е позната не само по својот провокативен став, туку и по својот имиџ, за кој би можело да се каже дека многу вложува во последните години. На своите настапи и објавите на Инстаграм, пејачката со задоволство го истакнува својот  неодолив сексапил, кој на неа станува се’ поизразен и пофатален со текот на годините.

Последна нејзина објава е онаа на која позира во секси долна облека.

Кажи ми дека не смеам да направам нешто и јас ќе го сторам тоа двапати и уште ќе се фотографирам“, стои во описот на фотографијата.

Како вам ви се допаѓа ова провокативно издание на ЈК?

МОЖЕ ДА ВЕ ИНТЕРЕСИРА:

И ова го видовме – Јелена Карлеуша се појави скоро гола на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“