Почетна тагови игор џамбазов

таг: игор џамбазов

Фото спомен од матура пред 39 години: Игор Џамбазов заедно со...

Откако се активираше на социјалните мрежи, на Инстаграм профилот кај Игор Џамбазов постојано осамнува некоја нова објава. Неговите следбеници кои бројат нешто повеќе од 77...

Од што живее Игор Џамбазов: Посочи два типа на луѓе, ама...

Игор Џамбазов откако е со планинарката Илина Арсова, доживува животна преродба… Во колку чекори ќе биде, допрва ќе видиме, ама да се надеваме дека...

Игор Џамбазов ги демантираше Бугарите: Македонскиот јазик непостои? Еве ви го!

Игор Џамбазов на својот инстаграм профил ги демантираше Бугарите кои тврдеа дека македонскиот јазик непостоел, на свој начин. https://www.instagram.com/p/B5-EQcrnv7x/?utm_source=ig_embed

Игор Џамбазов првпат прозборе за љубовта со Илина: „Среќен сум што...

Актерот, водител, шоумен, музичар и писател Игор Џамбазов во интервју за „Бекстејџ“ зборуваше за љубовта со планинарката Илина Арсова, па откри како се запознале и како почнала...

Саканата на Игор Џамбазов го покажа мускулестото тело во бикини, а...

Откако македонскиот шоумен, актерот и музичар Игор Џамбазов ја обелодени својот љубовен живот со алпинистката и сликарка Илина Арсова, нивната врска стана доста атрактивна...

Игор Џамбазов дочека дедо му Петре Прличко „новокомпонираните скопјанки“ наместо како...

Игор Џамбазов ја живее својата втора младост. Македонскиот актер, водител и шоумен, откако „одблизу ја запозна“ планинарката Илина Арсова, доживува тотална реинкарнација на животот...

Падна запознавање, дали следува запросување? – Игор Џамбазов на ручек со...

За љубовта на Игор Џамбазов и Илина Арсова последниве месеци често се пишуваше на задоволство на нивните фанови, кои се воодушевуваат од сите објави...

Роденденот на Игор Џамбазов не помина без торта и дување свеќи,...

Игор Џамбазов вчера наполни 57 години, а роденденот на помина само со честитки по социјалните мрежи. Всушност, годините и не се толку вакви кога на...

(ВИДЕО) Илина коси, Џамбазов снима, а Тијана коментира: Алал вера снашке!

Македонскиот шоумен Игор Џамбазов постојано предизвикува внимание на социјалните мрежи, па очигледно него и на аплинистката Илина Арсова не им е воопшто здодевно во...

Илина Арсова: Да знаев дека олку популарен се станувало со вљубување...

Девојката што ги искачи сите највисоки врвови на седум континенти, деновиве се најде во врвот на јавниот интерес, исто како и при секој новоосвоен...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО