Почетна тагови хрв

таг: хрв

„Очај на Јадранот“ – германска телевизија објави прилог од празните градови:...

Во видео прилогот прикажани се сцени од ова време во годината, некарактеристични за Хрватска - една од најатрактивните туристички дестинации за многумина. Германскиот јавен сервис...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО