Почетна тагови холивуд

таг: холивуд

Овие славни дебело профитираа од разделбите: Ова се најскапите разводи на...

Разводот сам по себе е многу тежок и стресен. Кога сè уште имате многу пари, разводот може финансиски да ја „повреди“ едната страна, додека...

Холивудската дива ослабнала 18 килограми: Во тесен фустан ја покажала трансформацијата,...

Ребел Вилсон почнала да практикува строга диета, па целосно ги променила животните навики, па истакнала дека 2020-та година за неа била здрава. Холивудската актерка и комичарка Ребел...

Еко-возилата на велешки „Брако“ во холивудски хит-филмови

Холивудските блокбастери „Men In Black 3“ и „Star Wars: Episode I – The Phantom Menace“ имаат една заедничка работа, а тоа се еко-возилата за...

МЕЛ ГИБСОН: ХОЛИВУД Е ПОЛН СО ПАРАЗИТИ КОИ СЕ ГОСТУВААТ СО...

Актерот Мел Гибсон беше ставен во црната листа поради изјавата дека „Холивуд е полн со паразити кои се хранат со крв на децата“. Таа...

Актерките си ги ваделе забите и морале да абортираат: Мрачната страна...

Старите холивудски филмови обично ги поврзуваме со гламурот и драмата, но многумина не знаат за мрачната страна на златното доба на Холивуд. “BuzzFeed” пронајде прилично...

“Ти благодарам Ричард! Одведи ги мигрантите во Холивуд со твојот авион,...

Заменик премиерот на Италија, Матео Салвини, му порачал на американскиот актер Ричард Гир дека би можел со својот приватен авион да ги префрли мигрантите...

Имав деветдневно крварење на мозокот, а Холивуд ужасно ме третираше

Кога некој вели дека "го заборавиле како принцезата Дајана", тоа звучи како приказна за сурово окружение. Кога тој некој е Шерон Стоун, а окружувањето...

Пред него имала само две момчиња, а пораснала во религиозно семејство:...

Меган Фокс своевремено важеше за една од најубавите и најатрактивните актерки, но во еден момент одлучила да му заврти грб на Холивуд. Една од главните...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО