Почетна тагови Харисон Барнс

таг: Харисон Барнс

NBA-“Кралевите” со нов подвиг (ВИДЕО)

Сакраменто Кингс гостуваше на Мемфис Гризлис, во обид да направи нешто кое се нема случено цели 14 години. Одличната игра во нападот константо го зголемуваше...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО