Почетна тагови фудбал

таг: фудбал

(ВИДЕО) На многумина можеби им побегна: Видовте ли како Барди, Алиоски...

Фудбалската селекција на Македонија со бод се враќа од Словенија иако многу лесно можевме да го земеме целиот плен. Единственит гол за „црвено-жолтите“ синоќа го...

Работнички со четири „трансфер бомби“: Промовирани Блажевски, двајца Бугари и еден...

Пред стартот на зимските подготовки на денешниот прв собир во Градски парк, ФК Работнички и официјално ги промовираше четирите најнови засилувања на тимот за...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
19 ° C
19 °
19 °
52 %
2.1kmh
40 %
Sat
28 °
Sun
29 °
Mon
29 °
Tue
29 °
Wed
25 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО