Почетна тагови Фред Ван Влит

таг: Фред Ван Влит

NBA-Започнува преодниот рок

Ви го пренесуваме најинтересното од првиот ден на официјалното отварање на преодниот рок. -Кајри Ирвинг останува во Далас. За тригодишна верност ќе добие (цели) 126...

NBA-Гостинска доминација (ВИДЕО)

Од синоќешните NBA натпревари го издвојуваме најинтересното. Чикаго го пречека Њу Јорк во натпревар на кој регуларните 48 минути не беа доволни за да се...

NBA-Eфикасна кошаркарска вечер (ВИДЕО)

Рано утрово, се одиграа четири NBA натпревари. Само 24 часа откако ги одмерија силите, Сан Антонио Спарс и Лос Анџелес Лејкерс повторно се најдоа еден...

NBA-Од заборавен до шампионски прстен и All-Star настап

По официјалниот избор на All-Star резервите, ги имаме сите имиња кој ќе настапат на ова големо натпреварување. Помеѓу учесниците ќе има и неколку дебитанти, од...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО