Почетна тагови форбс

таг: форбс

Форбс: Рускиот воен брод „Адмирал Нахимов“ е најмоќен на светот!!

Нуклераниот ракетен воен брод „Адмирал Нахимов“ по модернизацијата ќе биде најмоќниот воен брод на светот оценува американскиот магазин „Форбс“. Магазинот наведува дека модернизацијата на бродот...

Двајца Македонци на листата на магазинот Форбс „30 под 30”

Аријана Коскарова и Бојан Коскаров со нивниот модел на иновативно неформално образование – Creative Hub зе најдоа на листата „30 под 30” за...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО