Почетна тагови фелипе

таг: фелипе

Фелипе станува најскап фудбалер во историјата на Првата македонска лига!

Бразилецот Фелипе, кој во изминативе неколку сезони беше иконата на вардаровите навивачи, од вчера е член на македонскиот првак Шкендија, најлутиот ривал на скопските црвено-црни. Еден...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО