Почетна тагови Енферни Пени Хардавеј

таг: Енферни Пени Хардавеј

NBA-Шек стана “бесмртен” во Орландо

Орландо Меџик го повлече дресот на својата прва и (буквално) најголема ѕвезда. Шекил O’Нил синоќа доби посебна чест станувајќи...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО