Почетна тагови елена миленковска

таг: елена миленковска

Грст честитки пристигнаа на адреса кај Елена Миленковска: „Толку многу причини...

За македонската пејачка и учесничка во „Ѕвездите на Гранд“, оваа година тргна повеќе од одлично. Имено, на почетокот на годината таа заплива во брачните води...

Најдобри модели: Елена Миленковска позира разголена со својот наследник (фото)

За македонската пејачка и учесничка во „Ѕвездите на Гранд“, Елена Миленковска оваа година тргна на убаво. Имено, почетокот на година Елена официјално стана мажена жена...

Елена Миленковска го сподели моментот кога Гуте прв пат го виде...

Откако македонската пејачка Елена Миленковска и нејзиниот сопруг и „Гранд“ колега, Гуте Маринковиќ на почетокот на јуни за прв пат се реализираа како родители, среќната мајка и бебето веќе две...

Вака изгледа македонската учесничка од „Ѕвездите на Гранд“ во 9-иот месец...

Поради пандемијата со коронавирусот оваа година стопирани се и „Ѕвездите на Гранд“ кои ќе продолжат со снимања на крајот на мај, па така една...

Елена Миленковска за роденден доби свршенички прстен: Наместо торта, брачна понуда!...

20 август 2019, ден кога македонската пејачка Елена Миленковска која по учеството во „Ѕвездите на Гранд“ остана да живее и работи во Белград, славеше роденден. Честитки...

Елена Миленковска момчето го остави без воздух: „Диши малку, убавице“ (ФОТО)

По учеството во последната сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Елена Миленковска остана да живее и гради кариера во Белград. Патем, Еленче...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО