Почетна тагови Единсон Кавани

таг: Единсон Кавани

Кавани пред враќање во Италија

Единсон Кавани е на чекор до враќање на "чизмата". Откако стана јасно дека по завршувањето на договорот со Манчестер Јунајтед ќе мора да бара нова...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО