Почетна тагови џонсон мети

таг: џонсон мети

Џонсон Мети ќе „скастри“ 2.500 работни места поради корона-кризата

Производствената фирма Џонсон Мети објави дека ќе намали 2.500 работни места во текот на следните три години како резултат на пандемијата на коронавирус.:Членката на FTSE 100 соопшти...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО