Почетна тагови дрес

таг: дрес

ВИДЕО: Сцена која вечно ќе се памети, Мане направи едно момче...

Садио Мане не само што беше фантастичен на терен, направи и неверојатен потез откако излезе од игра на Суперкуп-дуелот на Ливерпул против Челзи. Фантастичниот офанзвиец...

Потресни сцени во Бразил: Тифози му соблекоа дрес на детенце и...

Фудбалот понекогаш е повеќе од спорт, посебно на трибините, каде тифозите на клубовите имаат меѓусебни пресметки и си одземаат „реквизити“. Така беше и на...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО