Почетна тагови Дивок Ориџи

таг: Дивок Ориџи

Милан го договори првото засилување за следната сезона

Веќе пишувавме за иднината на белгискиот репрезентативец, Дивок Ориги. https://www.mkvesti.mk/origi-na-izlezna-vrata/?fbclid=IwAR1ihJlht6LgmwiwFKjKDxOUz5VDx1z5iCrnp4OiBsyi86WtLiFEuzgSINw На ден пред најважниот меч во сезоната и борбата за титулата, Милан веќе го договори првото...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО