Почетна тагови дипломи

таг: дипломи

Во Брисел почнаа преговори за заемно признавање на дипломите на Балканот

Шест земји од Западен Балкан, меѓу кои и Македонија, почнаа преговори за заемно признавање на стручните квалификации на докторите по медицина, стоматологија, архитектура и...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО