Почетна тагови Димитрис Итудис

таг: Димитрис Итудис

Претставување на најдоброто од Европа (ВИДЕО)

Пред нас е нова сезона во најквалитетно европско натпреварување, Евролигата. Во текот на летниот преоден рок бевме сведоци на многу промени и драстични поместување во...

Радуљица пристигнува во Истанбул за уште посилен “Фенер”

Турскиот шампион, Фенербахче продолжува со импресивните засилувања во овој летен преоден рок. По доаѓањето на NBA шампионот, Немања Бјелица тимот од Истанбул доведува уште еден...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО